DOPRAVNÍ ZÁBRANY

Přejete si zamezit nepovolenému přejíždění vašeho soukromého pozemku nebo firemního areálu? Nebo hledáte bezpečné řešení pro zabezpečení veřejného prostranství nebo areálu ve kterém probíhá akce? Je jedno, zda si přejete kontrolovat dopravu nebo zabezpečit průjezd – dopravní zábrany Hörmann vyhovují veškerým vašim potřebám.

Ať už se jedná o jakoukoli ochrannou zónu a potřebu: náš výrobní program nabízí komplexní řešení střižená na míru vašim individuálním potřebám. Všechny naše dopravní zábrany můžete ovládat pomocí dálkového ovládání Hörmann BiSecur.

Naše řešení

Dopravní sloupky

Security Line

Dopravní sloupky Security Line od firmy Hörmann umožňují spolehlivou a flexibilní kontrolu příjezdu.

Volte podle frekvence a způsobu používání mezi

  • automatickými dopravními sloupky
  • poloautomatickými dopravními sloupky
  • vyjímatelnými dopravními sloupky
  • pevnými dopravními sloupky

High Security Line

Pokud si přejete zabezpečit zvlášť citlivé zóny před nepovoleným průjezdem, nabízejí naše dopravní sloupky High Security Line Hörmann řešení pro všechny situace. V reálných nárazových testech byla testována odolnost našich dopravních sloupků High Security a poté certifikována podle mezinárodních standardů.

Volte podle frekvence a způsobu používání mezi

  • automatickými dopravními sloupky
  • vyjímatelnými dopravními sloupky
  • pevnými dopravními sloupky
Přejít na dopravní sloupky
Mobilní zábrany pro auta

Chcete být při organizaci nejrůznějších akcí pořádaných pod širým nebem flexibilní, aniž byste se museli vázat jen na určitá místa? Certifikované mobilní zábrany OktaBlock pro auta je možné instalovat bez ukotvení v zemi. Umožňují tak individuální koncepci zabezpečení proti průjezdu motorových vozidel, přizpůsobenou přesně podle vašich požadavků. Na přání je možné si mobilní zábrany pro auta i pronajmout.

Přejít na mobilní zábrany pro auta
Závory

Ať už se jedná o bytové domy, hotely nebo parkoviště pro zaměstnance – máme pro Vás optimální systém dlouhodobého parkování včetně závor. Kromě řešení na míru Vám nabízíme také individuální systémy řízení a správy. Naše automatické závory nabízíme s blokovací šířkou až do 10 m a s plochým, kulatým, lomeným nebo osmihranným ramenem pro nejrůznější aplikace. Vyberte si z různých variant ovládání a parkovacích oprávnění, jako je dálkové ovládání, karta s QR kódem, čárovým kódem nebo RFID transpondérová karta. Kromě toho je možné pohodlně vjíždět a vyjíždět pomocí funkce rozpoznávání poznávacích značek nebo čtečky s dlouhým dosahem.

Systémy parkovišť a parkovacích domů

Naše systémy parkovišť a parkovacích domů pro placené parkování – závorový systém, vjezdové a výjezdové terminály, pokladní automaty a související varianty obsluhy a placení – Vám umožní naplánovat si a realizovat možnost parkování zcela dle Vašich představ.

Modulární konstrukce našich systémů a nejrůznějších variant výbavy nabízí rozsáhlé možnosti použití.

Další výhoda: snadná správa.

Centrální řízení a kontrola všech komponent probíhá prostřednictvím webového prohlížeče umožňujícího přístup k systému, který není vázaný na místo.

Vysoce bezpečnostní zábrany

Hrotové zábrany

Zátarasy

Dopravní sloupky

Pokud určitá oblast vyžaduje nejvyšší úroveň bezpečnosti a musí být trvale nebo přechodně chráněna proti neoprávněnému příjezdu, jsou naše vysoce bezpečnostní zábrany řady High Security Line Hörmann vhodným řešením. Certifikované dopravní sloupky se díky různému provedení mohou použít zcela flexibilně a stejně jako naše zátarasy účinně zadrží i rychle jedoucí nákladní vůz. S našimi hrotovými zábranami je možný kontrolovaný průjezd pouze jedním směrem. Hrotové zábrany i zátarasy Hörmann bezpečně zajistí příjezdy do šířky šesti metrů.

Posuvné brány

Posuvné brány Hörmann ze stabilních ocelových profilů se dodávají jako kompletní prvek s šířkou otvoru až 16 metrů. S protiběžnými zařízeními tak lze dosáhnout šířky až 32 metrů. Konstrukce je samonosná. Výhody: minimální rozsah základových prací, žádná montáž vodicích kolejnic, žádné poruchy chodu vrat při náledí, sněhu nebo hrubém znečištění.

Katalogy