Rolovaci vrata a mříže - hospodárné, robustní a spolehlivé

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.

Další informace naleznete v katalogu a montážních údajích.

Dobré důvody pro rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann

Inovační technika tažných pružin

Inovační technika tažných pružin

Bezpečná o osvědčená

Technika tažných pružin značně ulehčuje ruční otvírání a zavírání vrat. Rolovací vrata / rolovací mříže SB až do velikosti 6000 × 4500 mm tak mohou být otvírána a zavírána s malým vynaložením síly. U rolovacích vrat / rolovacích mříží s volitelným pohonem šetří technika tažných pružin mechaniku vrat a techniku pohonu.

Promyšlená koncepce vrat a pohonu

Promyšlená koncepce vrat a pohonu

Dokonale vzájemně sladěno

Přesné sladění komponent vrata, pohon a řídicí jednotka zajišťuje bezporuchový provoz rolovacích vrat / rolovacích mříží. Protože celé řešení vrat pochází od jednoho výrobce, je vzájemné působení optimálně sladěno.

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann mají dlouhou životnost a funkční bezpečnost, vyznačují se však také velkou mírou snadnosti údržby.

Provozní bezpečnost obsluhy díky mezní síle

Provozní bezpečnost obsluhy díky mezní síle

Standardně u WA 300 R S4

V kombinaci s pohonem WA 300 R S4 přesvědčují rolovací vrata / rolovací mříže SB a TGT vysokou bezpečností při otvírání i zavírání. Díky standardní funkci mezní síly ve směru „otvírání“ a „zavírání“ není pro splnění požadavků normy DIN EN 12453 u většiny variant pláště a rozsahů velikosti nutná instalace zajištění před zavírací hranou.

Systém ZAK s aktivním systémem posouvání

Systém ZAK s aktivním systémem posouvání

Minimální ztráty tepla a šetrný chod vrat

Rolovací vrata Hörmann classic s volitelným systémem ZAK uzavírají těsněji a minimalizují tak ztráty tepla. Systém ZAK posouvá svazek na konzolách a vede plášť rolovacích vrat přesně tak, aby stále svisle zajížděl do vodicích kolejnic. To šetří vrata, zajišťuje menší provozní hluk a snižuje možnost otěru. Kromě toho potřebujete menší montážní prostor u překladu.