Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann Thermo65 / Thermo46 pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann vám poradí zcela individuálně.

Dobré důvody pro vchodové dveře Hörmann Thermo65 / Thermo46

Kvalitní výrobky z Německa

Kvalitní výrobky z Německa

Konstrukci domovních dveří společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci navíc intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Domovní dveře pro několik generací

Domovní dveře pro několik generací

Jsme přesvědčeni o nekompromisní kvalitě našich výrobků. Proto u firmy Hörmann dostanete na domovní a vchodové dveře Thermo65 / Thermo46 pětiletou záruku*.

* Podrobné záruční podmínky najdete na: www.hormann.c

Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik od roku 2013 pokryje svou potřebu energie ze 40 % z ekologické elektřiny a trvale bude tento podíl rozvíjet. Prostřednictvím zavedení inteligentního a certifikovaného systému správy energie současně ročně ušetří mnoho tun CO2. A v neposlední řadě společnost Hörmann nabízí výrobky pro trvale udržitelné stavění. Více se o ekologických aktivitách společnosti Hörmann dozvíte v brožuře „Myslíme zeleně“.

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveře Thermo46 a Thermo65 vás zaujmou bez ohledu na to, jedná-li se o hlavní nebo vedlejší vchod. Tvarově krásné, zevnitř i zvenku celoplošné dveřní křídlo s uvnitř uloženým profilem splňuje výtvarné požadavky na vysoké úrovni. Vnitřní vzhled (obrázek na straně 30) ideálně ladí s vnitřními dveřmi vašeho obytného prostoru.

Vysoká úroveň tepelné izolace

Vysoká úroveň tepelné izolace

Vchodové dveře Thermo46 s hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K)* poskytují vašemu domovu dobrou tepelnou izolaci. Domovní dveře Thermo65 s hodnotami UD až 0,87 W/(m²·K)* představují další plus k tepelné izolaci. Tak dlouhodobě šetříte energií a chráníte životní prostředí.

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm.

Uzamknutí bránící vloupání

Uzamknutí bránící vloupání

Ve vlastním domově byste se se svou rodinou měli cítit bezpečně. Proto jsou naše dveře Thermo65 / Thermo46 standardně vybaveny vícebodovým zamykáním. Strana závěsů je zajištěna třemi zajišťovacími čepy. U dveří Thermo65 je strana závěsů zajištěna průchozí bezpečnostní lištou. Tak je strana závěsů lépe chráněna proti vypáčení. 

Abyste ještě zvýšili vaši bezpečnost dostanete mnoho dveřních motivů Thermo46 a všechny domovní dveře Thermo65 (i s bočními díly a horními světlíky) na přání s bezpečnostní výbavou RC 2 bránící vloupání.

Bezpečné prosklení

Bezpečné prosklení

Pokud jde o ochranu proti úrazům a vloupání, splňují domovní dveře Hörmann nejvyšší nároky. Laminované bezpečnostní sklo (VSG) o tloušťce 8 mm na vnitřní straně izolačního prosklení zajišťuje maximální bezpečnost. Dojde-li k rozbití, zůstanou střepy spojeny a drží na vnitřní folii, takže nebezpečí zranění střepinami je téměř vyloučeno. Mimo to nabízí laminované bezpečnostní sklo vyšší ochranu proti vloupání, protože je ztíženo prostrčení ruky.