Objevte novou kvalitu bydlení s vysoce kvalitními dřevěnými dveřmi.

Náš domov je středem našeho života, naše soukromí a oáza pohody. Naše vysoce kvalitní dřevěné vnitřní dveře k tomu přispívají a propůjčují Vašemu domovu větší útulnost.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann vám nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí k vám a vašemu vnitřnímu zařízení. Vnitřní dveře ze dřeva přesvědčují velice kvalitním vzhledem a prémiovou kvalitou. Budete z nich mít po mnoho let radost a vyberete si pro svůj domov doslova „Dveře pro život“.

Dobré důvody pro dřevěné interiérové dveře Hörmann

Kvalitní výrobky z Německa

Kvalitní výrobky z Německa

Konstrukci dveří a zárubní vyvíjí společnost Hörmann sama. Výroba probíhá v rámci řízení kvality, ochrany životního prostředí, hospodaření s energií a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle norem DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 a BS OHSAS 18001. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci navíc intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a upevňuje se výhradní postavení na trhu.

Vnitřní dveře pro generace

Vnitřní dveře pro generace

Jsme přesvědčeni o nekompromisní kvalitě našich výrobků. Díky tomu se z dřevěných vnitřních dveří Hörmann budete radovat mnoho let a pro svůj domov zvolíte doslova „dveře pro život“.

Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik od roku 2013 pokrývá svou potřebu energie ze 40 % z ekologické elektřiny a tento podíl neustále zvyšuje. Vzhledem k zavedení inteligentního a certifikovaného systému hospodaření s energií současně ročně ušetří mnoho tun CO2. A v neposlední řadě společnost Hörmann nabízí výrobky pro trvale udržitelné stavění. Více se o ekologických aktivitách společnosti Hörmann dozvíte v brožuře „Myslíme zeleně

Provedení dveřních křídel a zárubní

Provedení dveřních křídel a zárubní

Individuální kombinace:
Dveřní křídlo s polodrážkou a oblými hranami a zárubeň s oblými hranami vytvářejí harmonický vzhled měkkých linií (1). Stejná kombinace s ostrými hranami přináší jasné linie (bez obr.). Díky bezfalcovému dveřnímu křídlu a zárubni s ostrými hranami dveře opticky téměř lícují s plochou (2).

Kvalitní dveřní křídlo:
K dostání se čtyřmi různými výplněmi dveřního křídla – od jednoduché voštinové až po kvalitní masivní plnou dřevotřískovou výplň.

Stabilní dřevěná zárubeň:
Skládá se z mimořádně stabilního rámu o tloušťce 25 mm. Zvlášť robustní desky MDF umožňují hladký povrch ozdobných a polodrážkových obložení.

Ocelová zárubeň VarioFix

Ocelová zárubeň VarioFix

Pro novou ocelovou zárubeň VarioFix Hörmann nejsou tolerance stěnových prvků do 20 mm od nynějška žádným problémem : rozdílné tloušťky stěn u renovací nebo novostaveb se vyrovnají pomocí nastavitelné ozdobné polodrážky. Montáž ocelové zárubně je stejně jednoduchá jako u dřevěné zárubně, ocelová ovšem vyniká i dlouhou životností a designem. Vysokou odolnost a elegantní tvar bez viditelného ohybu v kombinaci s principem montáže dřevěné zárubně nabízí pouze VarioFix.

Bezbariérové bydlení: pohon dveří PortaMatic

Bezbariérové bydlení: pohon dveří PortaMatic

Máte tělesné omezení nebo chcete větší pohodlí? V tom případě vybavte své dřevěné vnitřní dveře inovativním pohonem PortaMatic. Umožní vám dveře otvírat a zavírat automaticky pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka a znamená pro vás: o něco kvalitnější život.

Maximálně odolný: povrch Duradecor

Maximálně odolný: povrch Duradecor

Kvalitní povrch vás nadchne: Duradecor přesvědčuje svými vlastnostmi, které zaručují dlouhou životnost, například odolností vůči horku a nárazům.

Vidět a cítit: struktura Duradecor

Vidět a cítit: struktura Duradecor

Jemně strukturované povrchy umožňují cítit, co vidíte. Díky textuře dřeva, vylisované do dveřního křídla, je charakteristická kresba dřeva strukturovaného povrchu Duradecor hmatatelná. U synchronní struktury je navíc textura přesně sladěná s vytlačeným dekorem.

Elegantní a rovnoměrné: lakované povrchy

Elegantní a rovnoměrné: lakované povrchy

Dřevěné vnitřní dveře s bíle lakovaným povrchem vypadají zvlášť elegantně a kvalitně. Lak Hörmann na bílé základní desce vytváří jednotný povrch se sytou a zářivou barvou.

Zcela přírodní: dřevěná dýha

Zcela přírodní: dřevěná dýha

Dřevěné dýhy Hörmann jsou vyrobeny z kvalitního pravého dřeva a jsou skutečnými unikáty. Ekologický ochranný lak zaručuje, že se ze svých dřevěných dveří budete dlouho radovat.