Pohon dveří PortaMatic - pro bezbariérové a komfortní bydlení

S pohonem dveří Hörmann PortaMatic můžete své dřevěné nebo ocelové vnitřní dveře otvírat a zavírat zcela jednoduše automaticky pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. Ať jste tělesně omezeni nebo si prostě jen přejete větší pohodlí – tato technika vám usnadní každodenní život. Pohon dveří PortaMatic je vhodný pro dveře v soukromých i veřejných prostorách a přesvědčuje nejen mnoha funkcemi a možnostmi nastavení, ale i minimální spotřebou elektrické energie. Navíc je pohon PortaMatic až o 25% cenově výhodnější než srovnatelné pohony dveří.

Dobré důvody pro pohony dveří PortaMatic Hörmann

Bydlení odpovídající věku

Bydlení odpovídající věku

Chcete být navzdory tělesným omezením nadále mobilní? Pohon PortaMatic pro vnitřní dveře vám zkvalitní život tím, že vám pomůže opět se pohybovat v bytě bez cizí pomoc

Komfortní život

Komfortní život

Noste v budoucnu ve svém bytě plné podnosy, těžké krabice s nápoji nebo nákupy bez námahy. I když automatický pohon dveří PortaMatic nepotřebujete ze zdravotních důvodů, už se tohoto komfortu nebudete chtít nikdy vzdát.

Bez bariér i v zaměstnání

Bez bariér i v zaměstnání

Bezbariérová práce má již dnes vysokou prioritu a v budoucnu bude dál získávat na významu. Pohon dveří PortaMatic může být na vašem pracovišti integrován do všech neveřejných prostor a zajišťovat tak větší komfort i při práci.

Hygienická obsluha dveří

Hygienická obsluha dveří

V kancelářských budovách hrozí riziko nákazy mezi spolupracovníky při kontaktu s dveřmi sanitárních místností. Pohon dveří PortaMatic v kombinaci s bezkontaktním spínačem vás spolehlivě ochrání před zárodky a bakteriemi a dodá vám tím pocit bezpečí.

 
Bezpečný pohon dveří

Bezpečný pohon dveří

Bezpečnost a komfort jdou u společnosti Hörmann ruku v ruce. Náš pohon dveří PortaMatic otvírá a zavírá dveře s pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavením, a tím pádem je jeho chod velmi tichý. Pohyby dveří jsou prováděny s velmi malou silou a poskytují vám tak vysokou míru bezpečí. Již lehký dotyk dveří jejich pohyb ihned zastaví.

Inovativní dálkové ovládání

Inovativní dálkové ovládání

Inovujeme pro vás i tam, kde již ostatní dávno přestali. S naším inovativním dálkovým ovládáním BiSecur můžete své dveře obsluhovat bezpečně pomocí dálkového ovladače nebo vnitřního spínače, a navíc se můžete dotazovat, jsou-li vaše dveře otevřené nebo zavřené*. Díky tomu nemusíte probíhat celým domem, abyste zkontrolovali své vnitřní dveře. A protože máme vždy na mysli vaše pohodlí, můžete svým dálkovým ovladačem nejen otvírat a zavírat dveře, nýbrž i obsluhovat integrované osvětlení LED.

*s dálkovým ovladačem HS 5 BS nebo vnitřním spínačem FIT 5 BS

Jednoduchá montáž, jednoduché připojení

Jednoduchá montáž, jednoduché připojení

Pohon PortaMatic vám zaručeně ulehčí život. Už montáž je velice snadná. Pohon se upevní nad dveře nebo na zárubeň. Kluzná lišta se může jednoduše nalepit na dveřní křídlo a je-li třeba, může se opět beze zbytku odstranit. To je výhodné zejména u nájemních bytů a hladkých skleněných dveří. Pohon PortaMatic se jednoduše připojí do zásuvky. A aby všechno proběhlo bez problémů, jsou kabely našich pohonů dlouhé 3 m. Je samozřejmé, že tento pohon vám může odborně namontovat také váš autorizovaný prodejce Hörmann.

Optické a akustické komfortní funkce

Optické a akustické komfortní funkce

Jsme toho názoru, že více komfortu a bezpečnosti dělá rozdíl. Proto jsme pro vás pohon PortaMatic vybavili několika užitečnými přídavnými funkcemi. Například akustický signál a integrované osvětlení LED indikuje otvírání a zavírání dveří ještě před jejich pohybem. Osvětlení navíc zajišťuje především za tmy a ve špatně osvětlených dveřních vchodech bezpečné našlapování v celém prostoru průchodu.